Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

Wszystkie znaki towarowe lub logo prezentowane na tej stronie internetowej są własnością podmiotów, których dotyczą. Zamieszczone zostały jedynie w celach informacyjnych i nie służą promocji lub reklamie.

seperator

MKF MEDICAL Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni jest właścicielem i operatorem platformy komunikacyjnej CardioHelp. Spółka istnieje na rynku oprogramowania telemedycznego od 2011 roku. Założyciele i partnerzy spółki mają kilkunastoletnie doświadczenie oraz wiedzę w projektowaniu i wdrażaniu systemów telemetrycznych dla placówek ochrony zdrowia.

Od początku działalności specjalizujemy się w projektowaniu i utrzymaniu oprogramowania przeznaczonego dla Telekardiologii.

seperator

Współpracujemy z wybitnymi specjalistami z wiodących instytutów naukowych w kraju: z branży medycznej, informatycznej i telekomunikacyjnej, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom produkty o najwyższych parametrach użytkowych.

Budujemy trwałe relacje z odbiorcami naszych produktów i usług poprzez zagwarantowanie im pełnej obsługi serwisowej i technicznej, oraz stałego systemu edukacyjnego.

seperator

Jesteśmy otwarci na nowe kierunki współpracy w dziedzinie innowacyjnych technologii. Nasz potencjał, wiedza i zaplecze produkcyjne, otwierają szerokie horyzonty nawiązywania owocnych działań z partnerami. Jesteśmy otwarci i chętnie podchodzimy do nowych wyzwań i oczekiwań naszych klientów i partnerów.